Premies
- premie niet-belastingbetaler 2010
OPGELET: Vanaf inkomstenjaar 2010 vervangt het federale belastingkrediet de Vlaamse premie voor niet-belastingbetalers.
Indien u in 2009 één van de in aanmerking komende werken liet uitvoeren en u betaalde minstens één van de facturen in 2009 en de eindfactuur in 2010, kan u toch nog gebruik maken van de Vlaamse premie voor energiebesparende investeringen door niet-belastingbetalers. Lees meer.
In alle andere gevallen moet u gebruik maken van het federale belastingkrediet.
- Vlaamse dakisolatiepremie
Wie in de loop van 2009 of 2010 minimum 40 m² van het dak of de zoldervloer van zijn woning goed tot zeer goed isoleert, kan van de Vlaamse overheid een premie krijgen die kan oplopen tot 1000 euro.
Meer informatie over de Vlaamse dakisolatiepremie
- subsidie voor energiebesparende investeringen door sociale verhuurkantoren
Erkende sociale verhuurkantoren kunnen een subsidie aanvragen voor 100% van de door hen gemaakte kosten voor drie energiebesparende investeringen: dakisolatie, het vervangen van enkel of dubbel glas en ramen door hoogrendementsglas en -ramen en het vervangen van één of meer verwarmingstoestellen door een condensatieketel.
Meer informatie over de subsidie voor erkende sociale verhuurkantoren

