Hoeveel bedraagt de premie?

De premie voor het plaatsen van dakisolatie bedraagt 8 euro per m² (9,6 euro per m² voor beschermde afnemers). Als er al een isolatielaag aanwezig is, bedraagt de premie 4 euro per m² (4,8 euro per m² voor beschermde afnemers).

De premie voor het vervangen van enkele beglazing door hoogrendementsbeglazing bedraagt 150 euro per m² vervangen glasoppervlak (180 euro per m² voor beschermde afnemers).

De premie voor het plaatsen van een condensatieketel ter vervanging van een of meer verwarmingstoestellen bedraagt 1500 euro (1800 euro voor beschermde afnemers).

Per aanvrager bedraagt de premie in 2010 maximaal 2770 euro. Voor bepaalde categorieën, de zogenaamde beschermde afnemers (zie verder), gelden per investering hogere premiebedragen en wordt het totale premiebedrag voor 2010 opgetrokken tot maximaal 3324 euro per aanvrager.